Nepřehlédněte!

24.09.2015

Nelátkové závislosti u dětí se stávají stále větším problémem, odborníci hledají řešení - pozvánka na tiskovou konferenci

Zveřejnil: Mgr. Jaroslav Šejvl | Poslední úprava: 24.09.2015

Dovolujeme si Vás pozvat na tiskovou konferenci informující o problematice nelátkových závislostí u dětí, která se bude konat v Akademickém klubu v prostorách Faustova domu dne 6. října 2015 od 11 hodin.

Situace v užívání návykových látek u dětí řadí Českou republiku na jeden z nejhůře hodnocených států ve světě. Na 1. LF UK v posledních deseti letech vznikají v oblasti prevence a léčby dětských závislostí nejrůznějšího druhu unikátní projekty, které propojují vědu s praxí.  Na tiskové konferenci se mimo jiné dozvíte o výsledcích výzkumných týmů Kliniky adiktologie 1. lékařské fakulty a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze v této oblasti a o jejich rozsáhlé mezinárodní spolupráci. Bližší informace naleznete v příloze tohoto sdělení vpravo.

Tisková konference se oná 6. října 2015 od 11 hodin v Akademickém klubu 1. LF UK v Praze ve Faustově domě v Praze 2, Karlovo náměstí 40.

Na tiskové konferecni vystoupí:

prof. MUDr. Aleksi Šedo, DrSc., děkan 1. LF UK    
Mgr. MUDr. Markéta Hellerová, náměstkyně pro léčebnou péči VFN
prof. PhDr. Michal Miovský, Ph.D., přednosta Kliniky adiktologie 1. LF UK a VFN
MUDr. Petr Popov, MHA, primář Kliniky adiktologie 1. LF UK a VFN


V případě, že máte zájem zúčastnit se tiskové konference, registrujte se na mailu: marie.fialova (zavináč) lf1.cuni.cz.


Nahoru
*/ ?> Nelátkové závislosti u dětí se stávají stále větším problémem, odborníci hledají řešení - pozvánka na tiskovou konferenci Ilustrační foto

  • Sdílet článek
  • Sdílet