Nepřehlédněte!

28.06.2017

Klinika adiktologie hledá pracovníka v oblasti sociální práce

Zveřejnil: Mgr. Lenka Šťastná Ph.D. | Poslední úprava: 28.06.2017

Klinika adiktologie 1. LF UK a VFN v Praze vyhlašuje výběrové řízení na kombinovanou pozici pedagog a výzkumný pracovník v oblasti sociální práce v adiktologii.

Náplň práce:

  • Zapojení do výuky pregraduálních a postgraduálních studentů oboru adiktologie
  • Zapojení do kurzů celoživotního vzdělávání v adiktologii
  • Zapojení do výzkumných a rozvojových projektů Kliniky adiktologie (KAD)
  • Podpora rozvojové spolupráce a projektů kliniky v oblasti vzdělávání, vědy a praktických klinických dovedností
  • Vyhledávání nových projektů a partnerství na národní i mezinárodní úrovni
  • Zapojení do rozvoje klinických provozů KAD a podpory klinické přípravy profesionálů různých oborů

Výše úvazku: 1,0

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oblasti sociální práce (Ph.D. výhodou)
  • Aktivní znalost angličtiny (min. úroveň středně pokročilá)
  • Uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook)
  • Koncepční a analytické myšlení, spolehlivost, samostatnost, schopnost řešit problémy, pečlivost
  • Týmového ducha

Další vhodné dovednosti:

  • Odborná praxe (nejlépe přímo) ve službách pro adiktologické klienty/pacienty
  • zkušenost s (mezinárodní) projektovou prací
  • Zkušenosti s kvantitativní nebo kvalitativním výzkumem
  • Zkušenosti v publikování v odborných časopisech

Nabízíme: odpovídající a stabilní platové ohodnocení dle platového zařazení podle Mzdového předpisu 1. LF UK, možnost podílet se na dalších projektech Kliniky adiktologie. - 5 týdnů dovolené. Zaměstnanecké benefity (stravenky atd.).

Předpokládaný nástup: ihned (případně po dohodě)

Místo výkonu práce: Praha 2

Délka pracovního poměru: na dobu určitou 2 roky s možností prodloužení.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete profesní životopis spolu s motivačním dopisem na jana.konecna@lf1.cuni.cz.

Do motivačního dopisu podrobněji rozveďte konkrétní informace o sobě a svých pracovních zkušenostech a další relevantní údaje.

Nahoru
Klinika adiktologie hledá pracovníka v oblasti sociální práce Ilustrační foto

  • Sdílet článek
  • Sdílet