Nepřehlédněte!

28.09.2017

Mezinárodní trasnpersonální konference se uskuteční v Praze 28. 9. - 1. 10. 2017

Zveřejnil: Mgr. Kateřina Svěcená Ph.D. | Poslední úprava: 08.09.2017

Jde o celosvětové setkání s účastí předních specialistů v oblasti transpersonální psychologie, vnitřní ekologie, psychedelik,spirituality, nových objevů ve vědě a kosmologii, šamanismu, mysticismu i umění.

etošní rok je z hlediska transpersonální psychologie významným hned v několika ohledech. V prvé řadě je tomu 50. let od vzniku transpersonální psychologie jakožto samostatného oboru. Také je tomu 25 let od chvíle, kdy se mezinárodní transpersonální konference, tehdy 12. ročník, konala u nás. A je to právě letos, kdy se Česká Republika opět stane hostující zemí tohoto unikátního celosvětového setkání.

V návaznosti na loňskou úspěšnou Českou transpersonální konferenci, se pod záštitou Stanislava Grofa (hlavní přednášející) a s názvem “Za obzor materialismu - směrem k
celistvosti” sejdou významné osobnosti (nejen z oblasti) transpersonální psychologie.

Pozvání přijali přední postavy transpersonální psychologie (Stanislav Grof, David Lukoff, John Rowan, odborníci na psychedelika (Charles Grob, Chris Bache, Rick Doblin, přední světoví myslitelé (Raymond Moody,  Ervin László, Stephan Martin, Etzel Cardena, duchovní vůdci (Shaykha Amat un-Nur, David Steindl-Rast, světoví umělci (Alex Grey a desítky dalších.

Všechny přednášky v hlavním sálu spolu s přednáškami v jednom z vedlejších sálů budou tlumočeny do českého jazyka.

Věřím, že akce tohoto formátu, jež se koná v naší zemi, stojí za uvážení. Profesionálové, studenti a výzkumníci mají možnost zakoupení zlevněného vstupného. Pro více informací můžete navštívit webové stránky nebo sledovat facebookovou událost.

Další info: http://www.itcprague2017.org/

 


Nahoru
*/ ?> Mezinárodní trasnpersonální konference se uskuteční v Praze 28. 9. - 1. 10. 2017 Ilustrační foto

  • Sdílet článek
  • Sdílet