Nepřehlédněte!

20.11.2017

Mezinárodní konference Návykové látky a bezpečnost ve školách

Zveřejnil: Mgr. Jaroslav Šejvl | Poslední úprava: 20.11.2017

Národní protidrogová centrála SKPV Policie ČR společně s Klinikou adiktologie 1. LF UK a VFN v Praze pořádají dne 5. prosince 2017 v prostorách Farmakologického ústavu 1. LF UK mezinárodní konferenci na téma "Návykové látky a bezpečnost ve školách"

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolujeme si Vás pozvat na mezinárodní konferenci na téma "Návykové látky a bezpečnost ve školách", kterou společně pořádají Národní protidrogová centrála SKPV Policie ČR a Klinika adiktologie 1. LF UK a VFN v Praze.

Konference se koná dne 5. prosince 2017 v prostorách Farmakologického ústavu 1. LF UK a VFN v Praze, Praha 2, Albertov 4.

Konference je jednodenní a bude slavnostně zahájena v 9 hodin. Dopolední program je jednoblokový a je věnován praktickým zkušenostem ze zahraničí. Odpolední program je věnován národním tématům a řešení praktických situací ve školách a školských zařízeních. Ukončení konference je plánováno na 16.15 hodin.

Program konference najdete v příloze tohoto článku.

Účast na konferenci je zdarma.

S ohledem na omezenou kapacitu prostor se v případě zájmu registrujte na mailu konference.drogy (zavináč) seznam.cz, kam uveďte své jméno a příjmení. Neregistrovaní posluchači se nebudou moci konference zúčastnit.


Nahoru
*/ ?> Mezinárodní konference Návykové látky a bezpečnost ve školách Ilustrační foto

  • Sdílet článek
  • Sdílet