Odkazy

30.09.2012

Rubrika Odkazy

Zveřejnil: PhDr. Monika Nevoralová | Poslední úprava: 30.09.2012

V rubrice „Odkazy“ lze nalézt internetové odkazy a přehled publíkací a článků věnujících se evaluaci a primární prevenci.

V  rubrice „Odkazy“ lze nalézt výběr webových odkazů na stránky organizací věnujících se evaluaci a primární prevenci. V jednotlivých článcích je vždy uvedeno, co daná organizace v této oblasti nabízí. Některé organizace na svých stránkách dávají k dispozici evaluační nástroje, publikace o evaluaci a prevenci či jiné materiály vztahující se k této problematice. U jednotlivých materiálů je vždy přímo uveden odkaz, kde je volně k dispozici ke stažení. Zahrnuty jsou české i zahraniční zdroje.

Dále zde lze nalézt článek obsahující přehled publikací a článků věnovaných tématu evaluace a primární prevence. Jedná se o citace jak českých, tak zahraničních zdrojů. U materiálu, který je volně dostupný na internetu, je uveden odkaz, na kterém jej lze nalézt.

Přečtením této rubriky má čtenář získat přehled o důležitých zdrojích, které v oblasti evaluace a prevence existují u nás i v zahraničí. Tyto materiály mohou být užitečné nejen pro ty, kteří se chtějí především v oblasti evaluace dále vzdělávat.

 

Vznik tohoto článku byl finančně podpořen projektem č. CZ.1.07/1.3.00/08.0205 ESF OP VK. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.


Nahoru
*/ ?> Rubrika Odkazy Ilustrační foto

  • Sdílet článek
  • Sdílet