1. lékařská fakultaUniverzita KarlovaVšeobecná fakultní nemocnice v Praze

Výsledky vyhledávání

Na hledanou frázi „INEP“ byl nalezen 1 článek.
zouharova 11.11.2020

ODBORNÁ VEŘEJNOST

Introduction to Evidence-based Prevention (INEP)

Úvod do prevence založené na důkazech
INEP online vzdělávání poskytuje vědecky podložené a aktuální informace v prevenci rizikového chování. Online vzdělávací systém INEP v české jazyce je nyní plně přístupný.
INEP je k dispozici okamžitě. INEP nemá pevné datum zahájení a ukončení - Můžete začít hned nebo tehdy, kdy vám to vyhovuje. INEP je bezplatný a účast v něm není třeba hradit. Pracujte svým vlastním tempem. S INEP můžete strávit tolik času, kolik je třeba. Zaregistrujte se a začněte. Přihlaste se, sledujte svůj postup a dopracujte se k Certifikátu.
Do online vzdělávacího modulu INEP můžete vstoupit: https://mooc.cuni.cz/course/view.php?id=60

Introduction to Evidence-based Prevention (INEP)

This on-line training is delivering up-to-date information in the field of prevention science. The INEP online training system is open now.
INEP is available immediately. The course does not have a start and end date. You can start right away or at a time that suits you. INEP is free of charge. There is no need to pay for this course. Work through at your own pace. You can spend as long as you like on this course. Register to start. Sign up, track your progress and work towards a Certificate of completion.
You can access the INEP online course: https://mooc.cuni.cz/course/view.php?id=50

 

.

474

 

    681