1. lékařská fakultaUniverzita KarlovaVšeobecná fakultní nemocnice v Praze
27.03.2019

Kam kráčí (š) primární prevence? Sborník abstrakt.

 

Citace

Centrum adiktologie Psychiatrická klinika 1. LF UK. Kam kráčí (š) primární prevence? Sborník abstrakt. (2008). Brožura. Ed.: Šucha, M.

Klíčová slova

primární prevence - rizikové chování - adiktologie

Abstrakt

Ve dnech 10. – 11. listopadu 2008 proběhla na Nové radnici Magistrátu hl. m. Prahy V. Česko – Slovenská konference primární prevence rizikového chování, jejíž motto bylo tentokrát: „Kam kráčí(š) primární prevence?“

Na konferenci bylo předneseno celkem 32 ústních příspěvků od 46 odborníků, kteří se problematikou primární prevence zabývají. Cílem této publikace je formou shromážděním a zveřejněním abstrakt jednotlivých příspěvků usnadnit účastníkům konference orientaci ve volbě účasti na jednotlivých přednáškách a i vhodnou formou připomenout jednotlivé příspěvky po ukončení konference.

Konferenci pořádalo Centrum adiktologie Psychiatrické kliniky 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Institutem pedagogicko – psychologického poradenství ČR a katedrou pedagogické a školní psychologie Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

 

počet zobrazení: 1394 poslední aktualizace: 27.03.2019
Hodnocení: (hodnotil 1 uživatel) Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.